Відгуки

Якість пального досить висока і якість обслуговування мені дуже подпобається в с.Скобелка!Оператори завжди посміхаються і бажають щасливої дороги,пістолетчики завжди заправлять а не сплять як на деяких заправках ,приємно заправлятись на такій заправці!!!Ще б wifi бзплатний,в теперішній час це було б доречно ну і компресор а то справді сто працює то18.00 а часом і пізніше треба підкачати колесо!!!

Відгук додано: Стас

Якість пального в с.Скобелка досить висока, незавадилоб поставити компресор, а не просити на сто підкачати шини. Раджу начальству провести дискусію з працівниками, щоб ніхто інший не перебував в касі , там є магазин і бар досить часто бувають бійки і випивші люди виходять аж до заправних пістоленів і заважать.

Відгук додано: Сергій

Мені подобає заправка, Аветра с.Копачівці Добре палево, вічлеві заправщикі.

Відгук додано: саша

Частенько буваю у відрядженні в місті Луцьк і заправляюсь ДП на Аветрі в с. Рованці... Якість палива відмінна, персонал завжди ввічливий та охайний, чистота і порядок скрізь... На мою думку це заслуга начальника АЗС... Прийшлося бачити як тендітна та вродлива дівчина-начальник дає строгі вказівки чоловікам негайно те і те зробити, щоб все було на вищому рівні... Тетяна Володимирівна достойний ідеал у процвітанні мережі АЗС Аветра... Так тримати!!!

Відгук додано: Панас

Для мене найкраща якість дизелю на заправці Аветра в с. Копачівка, завжди проїзджаю на 10-20 км. більше в порівнянні з WOG та OKKO. Чи однакова якість дизелю на інших заправках Аветри???

Відгук додано: Андрій

Мені на Аветрі подобається сервіс, а особливо те що машину завжди заправляють пістолетчики а не сплять десь в магазині або чистять сніг !!!

Відгук додано: Ваня

Сторінки