Заправка газом

Ні для кого не секрет те, що існує достатньо давно так звана «заправка автомобілів газом». Але в Україні ідея про те, що машину заправляти газом вигідніше приблизно на половину особливого ажіотажу не викликала. Не допомагає навіть створення сайтів, присвячених даному питанню.

Якщо використовувати газове паливо, то можна помітно заощадити на своїх грошах. Економія приблизно становить 10-15,% ніж у бензину. Це дуже навіть не погана економія грошей, адже газове обладнання, встановлене на машину, окупиться вже після проезженной 15-20 тисяч кілометрів. Так само можна відзначити, що газові заправки розташовані на всіх трасах, як у великих містах, так і на основних великих магістралях. Тому великих проблем з цим виникнути не повинно.

Але головним і основним плюсом газу є його екологічність. Вихлопні гази не містять в собі небезпечних сполук свинцю, а вміст CO набагато менше, ніж у автомобіля, який заправлений бензином. Також використання газу продовжує життя вашого двигуна, він буде набагато рівномірніше працювати, масло буде витрачатися менше і як наслідок не буде темних утворень від нагару на стінках клапанів і поршнів.

Так само у заправки автомобілем є і свої недоліки. Головний мінус - це зменшення об'єму багажника (в нього встановлюють газове обладнання). Також газ дуже небезпечний, на відміну від бензину, тому завжди проводите огляд газового обладнання. Тут простіше попередити причину проблеми, ніж надалі усунути наслідки.

Ще не варто забувати про те, що газ більш схильний вибухонебезпечності. Це приблизно 5-10% у співвідношенні з повітрям. Це не можна створити на відкритому повітрі, і вже тим більше в рухомому автомобілі.

Крім цього, газ погіршує характеристики автомобіля. Конкретно падає динаміка їзди і розгін приблизно на 5%. Це компенсується його тривалим витратою. Газ згорає довше на відміну від бензину, тому температура в камері досить висока. У результаті через це на двигунах, які перегріваються приблизно на 5-10%, зменшується ресурс роботи клапанів.

Варто подумати, в кінці - кінців, про те, скільки проходить ваш автомобіль в середньому за весь рік. У випадку якщо ви проїжджаєте за рік приблизно 10-15 тисяч кілометрів, то газове обладнання окупиться не скоро. Хоча створення інтернет магазину з даного питання (заправки газом) не доречно, такий вид маркетингу, все ж, підходить під газове обладнання.