Про нас

Товариство "Аветра" розпочинало свою діяльність в 2005 році з будівництва і відкриття єдиної на той час на західній Україні приватної автомобільної газонаповнюючої компресорної станції (АГНКС). На ринку нафтопродуктів наша компанія успішно працює з 2006 року. За цей невеликий період ми придбали і побудували 11 АЗК, які сьогодні працюють під торговою маркою "Аветра".

 

Ми завжди відкриті для співпраці з іншими паливними партнерами, які готові запропонувати співпрацю по паливних картках, розглянемо пропозиції рекламних компаній по розміщенню рекламної продукції.


Автопарк бензовозів з великим вибором об'ємів ємкостей для перевезення палива дозволяє нам надавати високоякісні послуги по перевезенню.

 

Дві власні нафтобази і налагоджені поставки нафтопродуктів дозволяють нам забезпечувати наших клієнтів якісним паливом і забезпечують його наявність на автозаправних станціях при будь-яких умовах.

 

Ми завжди раді кожному клієнту і готові запропонувати Вам бездоганний сервіс, високоякісні продукти та точність наливу.

 

З повагою, директор Семеніхін Олександр Ігорович

Останні відгуки

Якість пального досить висока і якість обслуговування мені дуже подпобається в с.Скобелка!Оператори завжди посміхаються і бажають щасливої дороги,пістолетчики завжди заправлять а не сплять як на

Відгук додано: Стас

Якість пального в с.Скобелка досить висока, незавадилоб поставити компресор, а не просити на сто підкачати шини. Раджу начальству провести дискусію з працівниками, щоб ніхто інший не перебував в

Відгук додано: Сергій

Мені подобає заправка, Аветра с.Копачівці Добре палево, вічлеві заправщикі.

Відгук додано: саша